top of page

Kurumunuza Özel Hizmetler Üretebileceğimizi Biliyor Musunuz?

İşletmenizin ihtiyaçlarına özel hazırlanan çözümlerimiz ile çalışanlarınızın mutluluğunu artırmak için gereken adımları atın.

Özel Hizmet Üretimi

Kurumlar, çalışan mutluluğunu artırmak için farklı çözümler aramaktadır. Her kurumun ihtiyaçları farklıdır ve çözüm arayışlarına özel bir yaklaşım gerekmektedir. Bu noktada, özel hizmet üretimi ile kurumların ihtiyaçlarına özel çözümler sunulmaktadır.

Profesyonel ekibimiz, bugüne kadar birçok kuruma çalışan mutluluğu ile ilgili çözümler üretmiştir. Çalışan deneyimi, şirket kültürü, çalışan bağlılığı, verimlilik, süreç, oryantasyon gibi kuruma özel çalışılması gereken konularda, kurumların ihtiyaçlarına özel mutluluk çözümleri sunulmaktadır.

Kurumların, çalışanlarına sağladığı mutluluk, verimliliklerini artırmakla kalmayıp aynı zamanda işletmelerini de olumlu yönde etkilemektedir. Bu nedenle, özel hizmet üretimi ile çalışan mutluluğuna özel bir yaklaşım benimsenmekte ve kurumların ihtiyaçlarına özel çözümler sunulmaktadır.

Özel Eğitim ve Öğrenme Programı Tasarımları

Özel Etkinlik ve Happio Talks İçerik Tasarımları

Mutluluk Odaklı Özel Proje ve Program Tasarımları

Özel Hizmet Üretim Alanları

Her kurum tıpkı parmak izi gibi eşsiz ve benzersizdir. Kurumların kendine özgü ihtiyaçları ve hedefleri vardır. İşte bu nedenle, standart çözümler yeterli olmayabilir. Özel Hizmet Üretimi olarak, kurumların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış çözümler sunuyoruz. Kurumların organizasyonel yapısına, işleyişine, kültürüne, değerlerine, çalışanlarına ve hedeflerine uygun olarak hazırlanan çözümlerimiz, sizi çalışanlarınızın gözünde kahraman yapacaktır.

Çalışan mutluluğu, çalışan deneyimi, kurumsal dönüşüm, departman çözümleri ve diğer pek çok konuda, kapsamlı ve özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, sizinle birlikte çalışarak, kurumunuz için en uygun çözümü tasarlıyor ve işletmenizin hedeflerine daha hızlı ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Özel Hizmet Üretimi olarak, sizin işinizi bizim işimiz haline getiriyoruz ve kurumunuzun başarısı için elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Çalışan Mutluluğu

Çalışan Deneyimi

Kurumsal Dönüşüm

Oryantasyon Programları

Teknoloji ve İnovasyon

İç İletişim

Happio Talks Etkinlikleri

Çalışan Bağlılığı

Departman Çözümleri

İş Süreçleri Tasarımı

Eğitim ve Gelişim

Performans Yönetimi

Sağlık ve Esenlik

Sosyal Sorumluluk

Mutluluk Yolculuğunuzun Adımları

Mutlu bir çalışma ortamı, çalışanların işlerinde tutkulu ve başarılı olmalarını sağlar. Bu nedenle, iş yerindeki mutluluk seviyesi, işletmelerin başarısı açısından kritik bir faktördür. Ancak, her kurumun çalışanlarına ve organizasyon yapısına özgü ihtiyaçları vardır. Bu nedenle, bizler özel hizmetler sunarak, her kurumun benzersiz ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.

Kurumunuzun çalışanlarına mutluluk ve tatmin sağlamak, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve ihtiyaçlarınıza yönelik doğru çözümler sunmak için sizlerle iş birliği yapıyoruz. Çalışanlarınızın mutluluğunu, üretkenliğini ve iş tatminini arttırmak için kurumunuza özel bir yol haritası oluşturuyoruz. Kurumunuzun özel ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış programlar ve hizmetler sunarak, çalışanlarınızın mutluluğunu arttırarak, işletmenizin başarısına katkıda bulunuyoruz.

Özel hizmet üretimi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz:

 

İhtiyaçlarınızı Belirleyelim
İlk olarak; ön görüşme, ihtiyaç analizi ve envanter uygulamaları ile ihtiyaçların tespiti yapılmalıdır.

 

Manifestonuzu Oluşturalım

İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ilk yapılması gereken Mutluluk Manifestonuzu oluşturmak olmalıdır.

 

Sistem ve Programlar Önerelim

İhtiyaçlarınıza göre sizlere uygun olan sistem, program, süreç, yöntem ve planlar öneriyoruz.

 

Hizmet Tasarımı

Tasarımı yapılacak hizmet veya hizmetlerin tespit edilen konu veya ihtiyaç doğrultusunda kurgu aşamasına geçerek ilgili hizmetin içerik, işlevsellik, uygulanabilirlik ve görsel tasarımı ile oluşturulan konsept dokümanı hazırlanır.

 

 

 

 

Hizmet Onayı

Üretimi biten hizmetler çalışanlarınızın erişimine açılmadan önce, kurulum öncesi son onay alınır.

 

Sürecin Takibini Yapalım

Uygulanacak program ve faaliyetlerin gelişim evreleri dikkate alınarak anlık olarak takibi yapılacak ve sürekliliği tarafımızdan sağlanacaktır.

 

Sürdürebilirlik Sağlayalım

Kurumların uzun vadeli hedeflerine uygun ve sürdürülebilir stratejiler oluşturmalıdır.

 

Geri Bildirim Verelim

Hizmetlerimiz, anket, envanter ve bireysel görüşmelerle geri bildirim almayı ve bunları kullanmayı içerir.

 
 

Ön Görüşme Talebi

İhtiyaç Tespit Çalışmaları

Manifesto Maddelerinin Yazılması

Manifestonun Oluşturulması

Mevcut Hizmet Önerisi

Yeni Hizmet Talebi

Kurgu ve Planlama

Yeni Hizmet Tasarımı

Yeni Hizmetin Paylaşımı

Yeni Hizmet Onayı

Yeni Hizmetin Uygulanması

Gelişim ve Süreç Takibi

Kısa Vade Geliştirmeler

Uzun Vade Geliştirmeler

Son Anket Çalışmaları

Sonuç Bildirim Raporu

Yukarıda bulunan özel hizmet üretimi için gerekli ve yapılması gerek adımlardır. Özel hizmet üretimi hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda bulunan "Özel Hizmet Talebi" formunu kullanarak bizimle taleplerini paylaşabilirsiniz.

Yaklaşan Etkinlikler

Mutluluğu keşfetmek ve yeni bakış açıları geliştirmek için geç kalmayın!

Happio Talks yaklaşan etkinlikleriyle yeni deneyimler edinin ve mutluluk yolculuğuna ilk adımınızı atın.

 • İnsanlar Ne İster?
  İnsanlar Ne İster?
  02 Aralık Cmt
  Happio Talks
  02 Ara 19:30 – 22:00
  Happio Talks
  02 Ara 19:30 – 22:00
  Happio Talks
  "İnsanlar Ne İster?" webinarı, mutluluk arayışındaki kişiler için harika bir fırsat sunuyor. Bu etkinlik, mutluluğu arayanlar için yararlı bilgiler sunacak ve onlara hayatlarında gerçekleştirebilecekleri basit değişiklikler hakkında fikirler verecektir.
 • Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
  Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
  06 Aralık Çar
  Happio Talks
  06 Ara 21:00 – 22:10
  Happio Talks
  06 Ara 21:00 – 22:10
  Happio Talks
  Bizi daha yakından tanımak isterseniz her hafta Çarşamba günleri saat 21.00'da başlayacak Mutluluk Ofisi tanıtım sunumu etkinliğine katılabilirsiniz.