top of page

Sinekolog

Bu eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Mutluluk Ofisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

Program Tanıtım

Eğitim dünyasında her gün yeni yöntemler ve teknolojiler geliştiriyoruz. Ancak, her zaman en etkili yöntemleri kullanıyor muyuz? İşte bu noktada, Sinekolog Eğitimi devreye giriyor!
 

Sinekolog eğitimi, eğitimcilerden sivil toplum kuruluşu çalışanlarına, insan kaynakları yöneticilerinden öğretmenlere kadar herkesin ilgisini çekecek bir deneyim sunuyor. Bu eğitim programı, sıkıcı sunumlar ve monoton öğrenme yöntemlerinin ötesine geçiyor.
 

Sinekolog eğitimi, eğitim konularını daha çekici ve etkileyici hale getiren, sosyal etkileşimi artıran, yaratıcılığı teşvik eden, deneyim odaklı oyunlar ve etkileşimli yöntemler sunuyor. Katılımcılar, belirlenen konuları deneyimleyerek öğreniyor ve bu sayede bilgilerini kalıcı hale getiriyorlar.
 

Sinekolog Eğitimi ile sadece bilgi aktarmakla kalmayacak, aynı zamanda öğrenme deneyimini unutulmaz kılacaksınız. Artık eğitimleriniz sıradan olmayacak, katılımcılarınızı etkileyecek ve ilham verecek. Sinekolog ile eğitimlerinizi dönüştürün, fark yaratın!

Sinekolog programına katılan kişilerin elde edebileceği olası kazanımlar şunlardır:

  • Eğitimlerini daha etkili ve yaratıcı bir şekilde yönlendirme becerisi.

  • Öğrenme ortamlarını daha motive edici ve etkileyici hale getirme yeteneği.

  • Sosyal etkileşimi artırarak öğrenme deneyimini zenginleştirme becerisi.

  • Yaratıcı düşünme ve inovasyonu teşvik etme yetkinliği.

  • Deneyim odaklı öğrenme yöntemlerini uygulama kabiliyeti.

  • Eğitim oyunları ve interaktif materyallerle etkili öğrenme oluşturma yetisi.

  • Geleneksel eğitim yaklaşımlarının ötesine geçerek yenilikçi yöntemleri uygulama bilgisi.

  • Teknoloji ve sanatı eğitim süreçlerine entegre etme yetkinliği.

  • Eğitim materyallerini etkileşimli ve katılımcı odaklı tasarlama becerisi.

  • Katılımcıların eğitimlerini dönüştürerek daha etkileyici ve ilham verici hale getirme kabiliyeti.

 

Bu program, eğitimcilerden insan kaynakları profesyonellerine kadar geniş bir katılımcı kitlesi için eğitimlerini daha etkili ve yaratıcı bir şekilde yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Eğitimciler, katılımcıların deneyimlerini daha unutulmaz hale getirerek eğitimlerini dönüştürebilir ve fark yaratabilirler.

Diğer Detaylar

Sinekolog Eğitimi, minimum 12 kişi ve maksimum 30 kişiyle gerçekleştirilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim programı, tüm katılımcılar için açıktır ve herkes eğitim sonunda Sinekolog eğitim sunumlarına erişim hakkına sahip olacaktır.

İlgili eğitim programı talebe göre çevrimiçi veya yüz yüze olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi uygulama için Happio Talks platformu kullanılırken, yüz yüze uygulama için isterseniz sizin belirleyeceğiniz uygun bir lokasyonda veya Mutluluk Ofisi eğitim merkezi bünyesinde uygulanabilmektedir.

Sinekolog Eğitimi'ne ön kayıt olmak için aşağıda bulunan formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğitimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, size eğitimin uygulama tarihleri ve diğer ayrıntılarıyla ilgili bilgi verilecektir.

İlgili eğitim programına kesin kayıt yaparak katılım gösteren herkese eğitim programına ait öğrenme kiti ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL tarafından yazılan "Deneyimsel Öğrenme" kitabı ıslak imzalı olarak hediye edilecektir.

 

Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki "Ön Kayıt Formu"nu doldurarak eğitime ön kaydınızı hemen yapabilir veya "Satın Alın" butonunu kullanarak kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sizin çalışan mutluluğu skorunuz nedir?

Eğer kurumunuzun çalışan mutluluğu skorunu öğrenmek istiyorsanız Happy Balance tam size göre!

*Happy Balance ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösteriniz. Aşağıda bulunan eğitim ön kayıt forumunu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Eğitim ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Diğer Programlarımız

Mutluluk Akademisi, sıradan yaşamın dışına çıkmanızı ve gerçek mutluluğu yakalamanızı destekler. Hayatınızın her alanında pozitif değişimler gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda bulunan diğer eğitim programlarımıza göz atabilirsiniz.

kurumsal-mutluluk-koçu.jpg

16 - 32 Kişi

110 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

mutluluk-mimarı.jpg

12 - 30 Kişi

32 Saat

Türkiye'de ilk ve tek olan bu sertifika programı, mutluluğu ve tasarımı birleştirerek, iç mimari hacim ve çevre tasarımının mutluluk üzerindeki etkisini ele alıyor.

rekreasyonel-mutluluk-terapisti.jpg

12 - 30 Kişi

52 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Rekreatif Yaşam Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

bottom of page