top of page

Kurumsal Mutluluk Koçu

Bu eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Mutluluk Ofisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

12 - 30 Kişi

60 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

kurumsal-mutluluk-koçu.jpg

12 - 30 Kişi

Çevrimiçi

Talebe Göre

60 Saat

Yüz Yüze

Sertifika

Program Tanıtım

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Smart Unique ve Strateji 360 iş birliği ile gerçekleştirilecek Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programı, çalışan refahını artırmak ve kurumların mutluluk odaklı bir kültür oluşturmasına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış bir eğitim programıdır. Bu program, katılımcılara kurumsal mutluluk konusunda derin bir anlayış kazandırmakta ve gerekli becerileri sunmaktadır.

Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programı, 5+1 olmak üzere toplamda 6 modül içermektedir. Program içeriğindeki modüller, katılımcıların bireysel mutluluklarını oluşturarak küçük gruplara etki etme, iş yerinde mutluluğu artırma, adalet ve mutluluk, işveren markası, kurumsal refah ve esenlik, atölye, tartışma ve geri bildirim çalışmaları, vaka ve proje çalışmaları gibi konuları kapsamaktadır.

Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programı, deneyimsel öğrenme odaklı uygulama çalışmalarını da içermektedir. Bu uygulamalar, katılımcıların öğrendiklerini pratikte kullanmalarını ve gerçek dünya senaryolarında kurumsal mutluluk stratejilerini uygulamalarını sağlamaktadır. Bu sayede, katılımcılar kurumsal mutluluk konusundaki bilgilerini somut eylemlere dönüştürebilmekte ve etkili sonuçlar elde etmektedir.

Sertifika programı sonunda, tüm katılımcılara katılım belgesi verilecektir. Ayrıca, katılımcılar Kurumsal Mutluluk Koçu unvan sertifikasını almak isterlerse, yaklaşık 1 sene sürecek Mutluluk Projesi’ne dahil olmak ve süreçlerde görev almak zorundadırlar.

Son olarak, programın "Mutluluk" isimli sosyal sorumluluk projesi dahilinde üçer aylık dönemlerde 3 adet hedef konu ve pilot uygulama çalıştayları yapılacak, bu çalıştaylar sonrasında Kurumsal Mutluluk Zirvesi gerçekleştirilecektir.

Siz de Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programına katılarak, kurumlarında mutluluk odaklı stratejileri hayata geçirebilecek, çalışanlar arasındaki bağları güçlendirebilecek, sürdürülebilir bir kurumsal mutluluk kültürü oluşturabilecek ve bu sayede organizasyonunuzda mutluluğu yayarak daha verimli bir çalışma ortamı oluşturabileceksiniz.

Kurumsal Mutluluk Koçu programına katılan kişilerin elde edebileceği olası kazanımlar şunlardır:

 • Kendini Tanıma ve Bireysel Mutluluğu Oluşturma,

 • Küçük Gruplar ve Etki Alanı ile İlişki Kurabilme,

 • Çalışan Bağlılığının Tanımı ve Artırılması,

 • Bağlayıcı Liderlik Becerileri,

 • İşyerinde Adalet ve Mutluluk İlişkisi,

 • İşin Değişen Yapısıyla Başa Çıkabilme,

 • İşveren Markası ve Çalışan Mutluluğu İlişkisi,

 • Mutlu Bir Şirket Kültürü Oluşturma,

 • Kurumsal Refah ve Sağlığın Mutluluk Üzerindeki Etkisi,

 • Sosyal Sorumluluk ve Topluma Katkı,

 • Mutluluk Ofisi Dijital Araçlarına Erişim Hakkı,

 • Happio Talks Kullanımları,

 • Happy Balance isimli Çalışan Mutluluğu Envanteri'ne Erişim Hakkı,

 

Bu kazanımlar, katılımcıların bireysel mutluluğu oluşturma, etkili iletişim ve liderlik becerilerini geliştirme, çalışan bağlılığını artırma, işyerinde adalet ve değişimi yönetme, kurumsal mutluluk kültürünü oluşturma ve sosyal sorumluluk projeleriyle topluma fayda sağlama konularında uzmanlaşmalarını sağlar.

Diğer Detaylar

Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programı minimum 12 kişi ve maksimum 30 kişiyle gerçekleştirilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim programı, tüm katılımcılar için açıktır ve herkes eğitim sonunda Kurumsal Mutluluk Koçu eğitim sunumlarına, Happy Balance araçlarına, Happio Talks platformuna erişim hakkına sahip olacaktır.

İlgili eğitim programı talebe göre çevrimiçi veya yüz yüze olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi uygulama için Happio Talks platformu kullanılırken, yüz yüze uygulama için isterseniz sizin belirleyeceğiniz uygun bir lokasyonda veya Mutluluk Ofisi eğitim merkezi bünyesinde uygulanabilmektedir.

Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programına ön kayıt olmak için aşağıda bulunan formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğitimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, size eğitimin uygulama tarihleri ve diğer ayrıntılarıyla ilgili bilgi verilecektir.

İlgili eğitim programına kesin kayıt yaparak katılım gösteren herkese eğitim programına ait öğrenme kiti ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL tarafından yazılan "Mutluluk Manifestosu" kitabı ıslak imzalı olarak hediye edilecektir.

 

Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki "Ön Kayıt Formu"nu doldurarak eğitime ön kaydınızı hemen yapabilir veya "Satın Alın" butonunu kullanarak kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sizin çalışan mutluluğu skorunuz nedir?

Eğer kurumunuzun çalışan mutluluğu skorunu öğrenmek istiyorsanız Happy Balance tam size göre!

*Happy Balance ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösteriniz. Aşağıda bulunan eğitim ön kayıt forumunu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v
arrow&v

Eğitim ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Diğer Programlarımız

Mutluluk Akademisi, sıradan yaşamın dışına çıkmanızı ve gerçek mutluluğu yakalamanızı destekler. Hayatınızın her alanında pozitif değişimler gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda bulunan diğer eğitim programlarımıza göz atabilirsiniz.

young-coworkers-standing-near-desk (1).jpg

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Bu programda "Girişimcilik" ve "İnovasyon" kavramları ele alınarak sürdürülebilir rekabet avantajını nasıl sağladığı üzerinde durulur.

anlat bakalım-2.jpg

12 - 30 Kişi

8 - 10 Saat

Etkileyici bir sunum, bilgiyi etkili bir şekilde iletmek, izleyicileri motive etmek ve düşünceleri etkilemek için gerekli olan yetenekleri gerektirir. İşte bu noktada, Sunumbaz deneyimsel öğrenme odaklı eğitmen gelişim programı devreye giriyor.

egitici-gelişim-kampı.jpg

12 - 40 Kişi

5 Gece 6 Gün

Eğitici Gelişim Kampı, eğitmenlerin beceri ve yetkinliklerini güçlendirmek, yeni yöntem ve teknikleri öğrenmek ve deneyimsel öğrenme yaklaşımını deneyimlemek için tasarlanmış özel bir eğitim programıdır.

bottom of page