top of page

GOUP İle Kuralları Değiştirin!

GOUP ™ ile çalışanlarınıza karşı cesaretli ve şeffaf olabileceksiniz.

GOUP Nedir?

Çalışanlarınızı dinleyin, onların dilek, öneri ve gelişim fikirlerine sıra dışı bir çözüm ile karşılık verin. GOUP ™ uygulamaları kişisel, ekip ve kurumun gelişimine destek verecek şekilde, ihtiyaca göre tasarlanır ve yüksek etki yaratmayı hedefler.

Hedefimiz Verimlilik! GOUP ™ ihtiyaca göre geliştirilebilir yapısı ile herhangi bir süreci, projeyi, fikri, hedef ve çalışmayı herhangi biri veya ekip ile birlikte geliştirmenin en pratik, esnek ve etkili yoludur.

Hedef Panosu İle Çalışanlarınızla İletişimi Sürekli Hale Getirin!

GOUP.png

Takip Edin, Paylaşın ve Sürekli Etkileşimde Bulunun!

sonuc-raporu.png

Yenilikçi Bir Bakış Açısına

Sahip Olun!

okey-kadın.png

GOUP Özellikleri Nelerdir?

GOUP ™ herhangi bir süreci, projeyi, hedef ve çalışmayı herhangi biriyle birlikte geliştirmenin en pratik, esnek ve etkili yoludur.

Tek sınır sizin hayal gücünüzdür! İhtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir yapısı ile bam başka bir deneyim sunuyoruz. GOUP ™ ile hedef ve görev kartları oluşturun, takip edin, özelleştirin, beğenin, paylaşın ve diğer çalışma arkadaşlarınızın katkı göstermesini sağlayın.

Uzun e-posta zincirlerini, tarihi geçmiş çalışma tablolarını, yapışkanlığı kaybolmuş notları ve hedeflerinizi yönetmek için gereken hantal yazılımları bırakın. GOUP ™ tek bir bakışta kurumunuzdaki gelişimler ile ilgili her şeyi görmenizi sağlayacaktır.

GOUP ™ ile Kuralları Değiştirin!

Çapraz İletişim Kanalları

Özelleştirebilme Seçenekleri

Çoklu Departman Seçeneği

Zaman ve Kontrol Listeleri

Paylaş, Beğen ve Etiketle

Mesaj ve Görüntülü Konuşma

Hedef ve Görev Kartları

Küçük veya Büyük Ekipler

Kolay ve Basit Arayüz

Rol Atama ve Yönetim

Anlık Bildirim Seçenekleri

Sihirli Puan, Statü ve Rozetler

Raporlama Seçenekleri

sıkılmıs-erkek.png

GOUP Nasıl Kullanılır?

GOUP uygulaması nerede olursanız olun çalışır.

 

GOUP uygulaması IOS ve Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde rahat ve kolay çalışabilme olanağı sağlar. Bunun için Google Play veya APP Store alanlarından GOUP uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

GOUP uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra yapılması gerekenler çok basittir.

 

İlk olarak hesap oluşturun. Eğer kurumunuz tarafından size atanmış bir hesap var ise iki adımlı doğrulama ekranına gidin.

 

Eğer sadece hesap oluşturarak kendiniz ilerlemek isterseniz, o zaman uygulama içerisinde belirtilen adımları izleyerek bir ekip oluşturun ve diğer çalışma arkadaşlarınızı kurmuş olduğunuz çalışma ekibe dahil edin veya davet bağlantısı gönderin.

Ekibinizi oluştuktan sonra, mesajlaşma, hedef atama ve takip, dosya paylaşımı ve diğer özellikleri kullanarak ekibiniz ile birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. GOUP, kullanıcıların ekip üyeleriyle özel sohbetler yapmalarına ve açılan hedef kartlarını takip etmelerine olanak tanır.

kollarbaglı-kadın.png

GOUP Üyelik Planları

GOUP uygulaması ihtiyaçlarınıza göre özelliklere sahip GOUP Hello! adında ücretsiz, StartUp, Premium ve Enterprise ücretli olmak üzere toplamda dört pakete sahiptir. Aşağıda ücretli paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

STARTUP

Yeni Kurulan

Şirket ve Ekipler İçin Ekonomik Paket!

₺ 75*

*Kullanıcı başına aylık kullanım ücretini ifade etmektedir.

Ayrıca altı aylık veya yıllık faturalandırılır.

PREMIUM

Gelişmekte Olan Şirket ve Ekipler İçin Süper Paket!

₺ 125*

*Kullanıcı başına aylık kullanım ücretini ifade etmektedir.

Ayrıca altı aylık veya yıllık faturalandırılır.

ENTERPRISE

Kurumsal Yapılar İçin Özelleştirilebilir Paket

₺ ??*

*Bu paket için ihtiyaçlarınıza uygun olarak bizlerden özel teklif almanız gerekmektedir.

Yukarıda bulunan GOUP üyelik planları hakkında daha fazla bilgi almak için "Bilgi Al" butonunu kullanarak bizlere talebiniz ile ilgili e-posta gönderebilir veya "Bize Ulaşın" sekmesindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Çok yakında GOUP üyelik planları hakkında daha detaylı olarak bilgi paylaşımı yapılacaktır. Ayrıca yakın zamanda yayına alınacak www.hellogoup.com sitesinden de bilgi alabilecek ve hizmet satın alımlarını site üzerinden yapabileceksiniz.

Diğer Çözümlerimiz

 

Çalışan mutluluğu için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, faaliyet, sistem ve programlarla desteklenmektedir.

MOOD_DARK_LOGO.png

MOOD ™

MOOD ™ programı çalışanlarınızın anlık, günlük ve hatta aylık yaşam hedefleri ve modlarını öğrenebileceğiniz sıra dışı ve eğlenceli bir uygulamadır.

Mobil APP
IXIR

IXIR

Bazen hakikatler tek başına yeterli değildir. Gerçeklerin sunum şekli de gerçekler kadar önemlidir. Sunum kaliteniz yaptığınız işin kalite ve önem derecesini belirler.

Sunum
BE HAPPY

BE HAPPY

Mutlu çalışanlar için doğru tasarlanmış mekanlar! Çalışma mekanlarında ortak keyif alanları oluşturup ayrı bir mutluluk kaynağı yaratmak gerektiğini biliyoruz.

Tasarım
bottom of page