top of page

Mutluluk Üzerine Konuşma, Sohbet ve Paylaşımlar!

Konumuz Mutluluk! Mutluluk ciddi bir iştir dedik ve konuyu ciddiye alan kişilerle bir araya geliyoruz. Sizi de bekleriz :)

happio-talks-logo.png

Happio Talks Nedir?

Happio Talks, mutluluğun gücüne inananlar için bir buluşma noktasıdır. Etkinliklerimizde ilham verici, eğlenceli ve öğretici bir bakış açısı ile mutlulukla ilgili farklı konulara odaklanılmaktadır. Happio Talks ile gerçekleştirilen webinar, yüz yüze etkinlik, uzman sunumları, panel tartışmaları ve atölye çalışmaları gibi çeşitli etkinliklerde, mutluluğun pek bilinmeyen yönlerine ışık tutulur ve katılımcılarına yeni fikirler, bilgiler ve beceriler sunulur.

Herkes mutlu olmak ister, ancak mutluluğun tam olarak ne olduğu her zaman net değildir. Burada psikologlar, gazeteciler, siyasetçiler, doktorlar, hukuk uzmanları, felsefeciler, astrologlar ve diğer farklı disiplinlerin uzmanları, şaşırtıcı cevaplar sunarak, mutluluğun farklı yönlerine ışık tutarlar.

 

Yer ve zaman fark etmeksizin, doğada ateş başında veya çevrimiçi bir etkinlikte Happio Talks katılımcıları, mutluluğu ciddiye alan diğer kişilerle bir araya gelir. Konumuz mutluluk! Eğer siz de mutluluğu ciddiye alıyorsanız, Happio Talks etkinlikleri tam size göre!

co-buddy-3.png

Mutluluk Üzerine Konuşma ve Deneyim Paylaşımları

co-buddy-2.png

Farklı Mesleklerden Uzman Konuşmacı ve Tartışmacılar

co-buddy.png

Kurumunuza Özel Çevrimiçi veya Yüz Yüze Etkinlikler

okey-kadın.png

Happio Talks Hizmetleri Nelerdir?

Happio Talks, mutluluğu önemseyen herkesin farklı disiplinlerden uzmanların görüşlerini dinleyerek yeni fikirler edinmesini, bilgilerini artırmasını ve becerilerini geliştirmesini sağlayan bir etkinlik platformudur. Etkinliklerimizde, ilham verici, eğlenceli ve öğretici bir bakış açısı ile mutlulukla ilgili farklı konulara odaklanıyoruz.

 

Peki, Happio Talks olarak neler sunuyoruz?

Webinarlar: Çevrimiçi ortamda gerçekleştirilen webinarlarımızda, mutlulukla ilgili farklı konularda uzman olan kişiler konuşmacı olarak yer almaktadır. Happio Talks webinar etkinliklerindeki amacımız, konusunda uzman olan konuşmacıların paylaştığı bilgilerle birlikte katılımcıların mutluluğu keşfetme ve farklı perspektifler kazanması yönünde gelişim göstermeleridir. 

 

Yüz Yüze Etkinlikler: Happio Talks olarak düzenlediğimiz yüz yüze etkinliklerde yer ve zaman fark etmiyor, bazen doğanın kucağında bir kampta ve ateşin başında kahvelerimizi yudumlarken, bazen bir yelkenlide rüzgarın sesini dinlerken ve denizin kokusunu içimize çekerken ve bazen de macera dolu bir gezide... Yüz yüze gerçekleştirilen etkinliklerdeki amacımız, katılımcıların mutlu olabileceği ve keyif alacakları deneyimsel bir ortamda mutluluğun farklı yönlerine odaklanmak ve yeni bakış açıları kazandırılmasıdır.

 

Atölye Çalışmaları: Happio Talks atölye çalışmalarında, deneyimsel olarak uygulanan materyal, öğreti ve yöntemler ile katılımcılarımız mutluluk ile ilişkili bir konu hakkında uygulamalı olarak mutluluğu deneyimlemelerini sağlamaktır. Bazen bir yemek yapım atölyesinde, bazen bitki veya çiçek atölyesinde hatta bazen de bir çikolata yapım atölyesinde, katılımcılarımıza onları mutlu edebilecek yeni beceri ve deneyimler kazandırmak ve farklı öğretileri deneyimlemelerini sağlamak gibi atölye çalışmalarının amaçları arasında yer almaktadır. 

 

Özel Tasarım Etkinlikler: Özel etkinliklerimizde, kurumunuza özel olarak tasarımı yapılan bir Happio Talks etkinliği hazırlayabiliriz. Bu etkinliği isterseniz yüz yüze ve farklı konseptte veya çevrimiçi olarak çalışanlarınıza sunabilirsiniz. Şirketler, okullar veya diğer kurumlar için özelleştirilmiş Happio Talks etkinlikleri düzenleyebiliriz. Bunun için aşağıdaki formu kullanarak talebinizi bizlerle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Happio Talks hizmetleri, mutluluğu önemseyen herkesin, farklı disiplinlerden uzmanların paylaşımlarıyla mutluluğu keşfetmesini ve geliştirmesini sağlıyor. Mutluluğun gücüne inanıyorsanız, Happio Talks etkinlikleri tam size göre!

dusunuyorum-erkek.png

Happio Talks Etkinliklerinden Nasıl Yararlanırsınız?

Happio Talks etkinlikleri, farklı disiplinlerden uzmanların mutlulukla ilgili konuları ele aldığı ve katılımcıların yeni fikirler edinmeleri, bilgilerini artırmaları ve becerilerini geliştirmeleri için bir platform sunar.

 

Happio Talks etkinliklerine katılmak için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz:

 

Etkinlik Ajandasını İnceleyin: Happio Talks etkinliklerinin programını incelerek, size en uygun olan konuları belirleyebilirsiniz. Etkinlikler, web seminerleri, yüz yüze etkinlikler, atölye çalışmaları ve özel tasarım etkinlikleri gibi farklı türlerde olabilir.

 

Kayıt Olun: Seçtiğiniz etkinliğe kayıt olmak için aşağıda bulunan seçenekleri kullanarak Happio Talks etkinlik kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Bu adım, size etkinlikle ilgili önemli bilgileri ve hatırlatıcıları e-posta veya telefon yoluyla iletmemize olanak tanır.

 

Etkinliğe Katılın: Kaydınızı tamamladıktan sonra, etkinliğe katılmak için gerekli olan bilgileri alırsınız. Çevrimiçi olarak uygulanacak etkinlik veya seminerler için bağlantılar, yüz yüze etkinlikler için yer ve saat bilgileri gibi detaylara sahip olabilirsiniz.

 

Bilgi ve Deneyimlerinizi Geliştirin: Etkinliklerde konuşmacıların sunumlarına dikkatlice kulak vererek, farklı bakış açıları kazanabilir ve mutluluğa ilişkin yeni bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca atölye çalışmaları gibi deneyimsel etkinliklerde, öğrenilenleri uygulamalı olarak deneyimleme fırsatı bulabilirsiniz.

 

Etkinlik Sonrası Geri Bildirim Verin: Happio Talks ekibi, etkinliklerin kalitesini artırmak için katılımcılardan geri bildirim almaktan memnuniyet duyar. Etkinlik sonrası anketlere katılıp, deneyiminizi ve fikirlerinizi bizlerle paylaşarak gelecekteki etkinliklerin daha da iyi olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

Happio Talks etkinliklerinden yararlanmak için, yukarıdaki adımları takip ederek mutluluğunuzu keşfetmek ve geliştirmek için harika bir fırsata sahip olabilirsiniz.

kollarbaglı-kadın.png

Happio Talks Hizmet Planları

Happio Talks, herkesin hayatında mutluluğu odağına alan bir değişim yaratmak için katılabileceği etkinlikler sunuyor. Kendinize ve çevrenizdeki insanlara mutluluk ile ilgili farklı bir bakış açısı kazandırmak, hayatınıza yeni bir renk katmak isterseniz, doğru adrestesiniz.

 

Happio Talks'un sunduğu özel hizmet planları ile düzenlediğimiz etkinliklere hem bireysel hem de kurumsal olarak dahil olabilirsiniz Bir birinden farklı ve içerisinde mutluluk barındıran etkinliklerin tadını çıkartabilir, yeni bilgi ve deneyimler edinebilirsiniz. Siz de Happio Talks ailesine katılmak, eğlenirken öğrenmek ve hayatınızı değiştirmek için bizi takip edin.

 

Bireysel Plan: Happio Talks'un ücretsiz olarak sahip olacağınız bu hizmet planı sayesinde, hem ücretsiz etkinliklere kayıt olabilir, hem de ücretli etkinliklere katılarak sihirli puanlar kazanabilirsiniz. Bu puanları Mutluluk Dükkanı'nda kullanarak birbirinden özel ürünlere indirimli olarak sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, internet sitemize üye olmak ve Happio Talks etkinliklerinin keyfini çıkarmak!

Kurumsal Plan: Şirketlerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan bu plan, tüm şirket çalışanlarının Happio Talks'un özelliklerine erişmelerini sağlar. Bu plana sahip olabilmek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sistemimize kurumsal üye olarak kayıt olmanız sonrasında sizlere özel bir kurum kodu verilir. Bu kodu kullanarak, çalışanlarınız istedikleri etkinliklere indirimli veya ücretsiz olarak katılabilirler.

Özel Plan: Happio Talks bu planı ile kurumunuzun ihtiyaç ve beklentilerine özel olarak tasarlanmış etkinlikler sunmaktadır. Bu etkinlikler sadece kurumunuzun çalışanları için tasarlanır ve özel olarak düzenlenir. Kurumunuza özel olarak tasarımı yapılacak etkinlikleri dilerseniz Happio Talks platformu üzerinden çevrimiçi veya farklı konseptler eşliğinde yüz yüze yapabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken aşağıda bulunan seçenekleri kullanarak bizlerle iletişime geçmenizdir.

Yukarıda bulunan Happio Talks hizmet planları hakkında daha fazla bilgi almak için internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" sekmesinde yer alan iletişim bilgilerimizden veya aşağıdaki "Bilgi Al" butonunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yaklaşan Etkinlikler

Mutluluğu keşfetmek ve yeni bakış açıları geliştirmek için geç kalmayın!

Happio Talks yaklaşan etkinlikleriyle yeni deneyimler edinin ve mutluluk yolculuğuna ilk adımınızı atın.

 • Kurumsal Mutluluk Koçu Olmak İster Misiniz?
  Kurumsal Mutluluk Koçu Olmak İster Misiniz?
  23 Tem Sal
  Happio Talks
  23 Tem 2024 21:00 – 22:30
  Happio Talks
  23 Tem 2024 21:00 – 22:30
  Happio Talks
  Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programımız hakkında bilgi almak isterseniz her hafta Salı günü saat 21.00'da başlayacak "Kurumsal Mutluluk Koçu Olmak İster Misiniz?" tanıtım sunumu etkinliğine katılabilirsiniz.
 • Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
  Bizi Daha Yakından Tanımak İster Misiniz?
  24 Tem Çar
  Happio Talks
  24 Tem 2024 21:00 – 22:10
  Happio Talks
  24 Tem 2024 21:00 – 22:10
  Happio Talks
  Bizi daha yakından tanımak isterseniz her hafta Çarşamba günü saat 21.00'da başlayacak Mutluluk Ofisi tanıtım sunumu etkinliğine katılabilirsiniz.
 • Mutluluk Ciddi Bir İştir!
  Mutluluk Ciddi Bir İştir!
  04 Ağu Paz
  Happio Talks
  04 Ağu 2024 21:00 – 23:00
  Happio Talks
  04 Ağu 2024 21:00 – 23:00
  Happio Talks
  Konumuz Mutluluk! Mutluluk ciddi bir iştir dedik ve konuyu ciddiye alan kişilerle bir araya geliyoruz. Sizi de bekleriz :)
bottom of page