top of page

MOOD ™ ile Çalışanlarınızın Hedeflerine Destek Olun!

MOOD ™ ile çalışanlarınıza dokunun ve onları hedeflerine ulaşmaları için cesaretlendirin.

MOOD_DARK_LOGO.png

MOOD Nedir?

MOOD ™ uygulaması kişilere çalıştıkları kurum ile çalışma arkadaşları arasındaki bağları güçlendirmelerine olanak verirken kişinin anlık, günlük, haftalık ve hatta aylık hedeflerine ulaşmaları için onların duygu durumlarına göre hedeflerini hatırlatan harika bir araçtır!

 

Unutmayın mutluluk kronik ve bulaşıcı hastalıktır. Bunun kaynağını olabildiğince çok şirket çalışanına yaymak sizlere avantaj sağlar.

DUYGU-DURUMLARI-BARI-3.png

Küçük Hedefler İle Başlayın, Büyük İşler Başarın!

Duygu Durumlarınız İle Motivasyon Sağlayın

DUYGU-DURUMLARI-BARI-2.png

Hedeflerinizi Keşfedin ve Kendinizi Sürekli Geliştirin

okey-kadın.png

MOO Özellikleri Nelerdir?

MOOD ™ uygulamasına ekipler ve/veya departmanlar halinde katılım gösterilir. Her birey bağlı bulunduğu departman veya ekibin hedeflerini ve duygu durumlarını görüntüleyebilir. Kullanıcılar belirledikleri hedeflere ulaşabilmeleri için onların motivasyonlarını arttıracak eğlenceli mood soruları oluşturabilirsiniz.

Hedefleri dilerseniz yönetici panosunda bulunan hedef bankasından veya çalışanlarınızın ekleyeceği hedeflerden seçebilirsiniz. Ayrıca, MOOD ™ panosuna sadece gündem de olan hedefler değil sıra dışı ve şirket içerisinde gerçekleşen benzer konulu hedeflerde ekleyebilirsiniz.

Çalışanlarınızın bireysel hedeflerine ulaşmaları için destek olur. Anlık duygu önerisi ile çalışanlarınızın hedeflerine ulaşmaları için motivasyon sağlar. Çalışanlarınızın bireysel hedeflerini gerçekleştirebilmeleri konusunda farkındalıklarını arttırır ve hedeflerin sürdürülebilirlik ile bilgilenmelerini sağlar.

MOOD ™ ile Hedefler Oluşturun

Çapraz İletişim Kanalları

Özelleştirebilme Seçenekleri

Çoklu Departman Seçeneği

Duygu Durumları Oluşturun

Hedef Bankası Seçenekleri

Web Yönetim Paneli

Hedef Fonksiyonları Ekleyin

Küçük veya Büyük Ekipler

Kolay ve Basit Arayüz

Hedef Atama ve Yönetim

Anlık Bildirim Seçenekleri

Sihirli Puan, Statü ve Rozetler

Raporlama Seçenekleri

sıkılmıs-erkek.png

MOOD Nasıl Kullanılır?

MOOD uygulaması nerede olursanız olun çalışır.

 

MOOD uygulaması IOS ve Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde rahat ve kolay çalışabilme olanağı sağlar. Bunun için Google Play veya APP Store alanlarından MOOD uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır.

MOOD uygulamasını cihazınıza indirdikten sonra yapılması gerekenler çok basittir.

 

İlk olarak hesap oluşturun. Eğer kurumunuz tarafından size atanmış bir hesap var ise iki adımlı doğrulama ekranına gidin.

 

Eğer sadece hesap oluşturarak kendiniz ilerlemek isterseniz, o zaman uygulama içerisinde belirtilen adımları izleyerek bir ekip oluşturun ve diğer çalışma arkadaşlarınızı kurmuş olduğunuz çalışma ekibe dahil edin veya davet bağlantısı gönderin.

Ekibinizi oluştuktan sonra, hedefleri dilerseniz yönetici panosunda bulunan hedef bankasından veya çalışanlarınızın ekleyeceği hedeflerden seçebilirsiniz. Ayrıca, MOOD ™ panosuna sadece gündem de olan hedefler değil sıra dışı ve şirket içerisinde gerçekleşen benzer konulu hedeflerde ekleyebilirsiniz.

kollarbaglı-kadın.png

MOOD Üyelik Planları

MOOD uygulaması ihtiyaçlarınıza göre özelliklere sahip MOOD Hello! adında ücretsiz, StartUp, Premium ve Enterprise ücretli olmak üzere toplamda dört pakete sahiptir. Aşağıda ücretli paketler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

STARTUP

Yeni Kurulan

Şirket ve Ekipler İçin Ekonomik Paket!

₺ 25*

*Kullanıcı başına aylık kullanım ücretini ifade etmektedir.

Ayrıca altı aylık veya yıllık faturalandırılır.

PREMIUM

Gelişmekte Olan Şirket ve Ekipler İçin Süper Paket!

₺ 75*

*Kullanıcı başına aylık kullanım ücretini ifade etmektedir.

Ayrıca altı aylık veya yıllık faturalandırılır.

ENTERPRISE

Kurumsal Yapılar İçin Özelleştirilebilir Paket

₺ ??*

*Bu paket için ihtiyaçlarınıza uygun olarak bizlerden özel teklif almanız gerekmektedir.

Yukarıda bulunan MOOD üyelik planları hakkında daha fazla bilgi almak için "Bilgi Al" butonunu kullanarak bizlere talebiniz ile ilgili e-posta gönderebilir veya "Bize Ulaşın" sekmesindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Çok yakında MOOD üyelik planları hakkında daha detaylı olarak bilgi paylaşımı yapılacaktır. Ayrıca yakın zamanda yayına alınacak www.hellomood.me sitesinden de bilgi alabilecek ve hizmet satın alımlarını site üzerinden yapabileceksiniz.

Diğer Çözümlerimiz

 

Çalışan mutluluğu için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, faaliyet, sistem ve programlarla desteklenmektedir.

GOUP.png

GOUP ™

GOUP ™ ihtiyaca göre geliştirilebilen yapısı ile herhangi bir süreç, proje, fikir, hedefi ve çalışmayı bir kişi veya ekip ile geliştirmenin en pratik, esnek ve etkili yoludur.

Mobil APP
IXIR

IXIR

Bazen hakikatler tek başına yeterli değildir. Gerçeklerin sunum şekli de gerçekler kadar önemlidir. Sunum kaliteniz yaptığınız işin kalite ve önem derecesini belirler.

Sunum
BE HAPPY

BE HAPPY

Mutlu çalışanlar için doğru tasarlanmış mekanlar! Çalışma mekanlarında ortak keyif alanları oluşturup ayrı bir mutluluk kaynağı yaratmak gerektiğini biliyoruz.

Tasarım
bottom of page