top of page

Mutluluk Manifestosu

Bu eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Mutluluk Ofisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

12 - 30 Kişi

10 - 12 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

Program Tanıtım

Mutluluk Manifestosu eğitim programı, hayatınızda daha fazla mutluluk, huzur ve tatmin duygusu yaratmanız için tasarlanmıştır. Bu programda, mutluluğu anlamak, içselleştirmek ve günlük yaşamınıza entegre etmek için derinlemesine bir keşif yolculuğuna çıkacaksınız. Size rehberlik edecek adımlar ve araçlarla donatılarak, mutluluğun sırrını keşfetmek için adım atmanızı sağlıyoruz.

Eğitim programının ilk adımlarında, mutluluğun ne olduğunu anlamaya başlayacak ve kendi tanımınızı oluşturacaksınız. Ardından, mutluluğu yeniden tanımlamak ve onu yaşamınızdaki farklı alanlarda keşfetmek için derinlemesine bir çalışma yapacaksınız. İçsel motivasyonunuzu güçlendirmek ve olumlu düşünme becerilerinizi geliştirmek için pratik egzersizlerle desteklenirken, mutluluğu etkileyen faktörleri ve sağlıklı bir yaşamın mutlulukla olan ilişkisini keşfedeceksiniz.

Eğitimin son aşamalarında, kişisel mutluluk manifestonuzu oluşturacak ve hayatınızda sürdürülebilir bir mutluluk için stratejiler geliştireceksiniz. Size ilham veren örnekler ve gerçek yaşam senaryolarıyla desteklenen bu eğitim, mutluluğu yaşamınızın merkezine taşımanızı sağlayacak bir dönüşüm sürecini tetikleyecektir.

Mutluluk Manifestosu programına katılan kişilerin elde edebileceği olası kazanımlar şunlardır:

  • Mutluluk Anlayışının Derinleşmesi,

  • Olumlu Düşünme ve Zihinsel Esneklik,

  • İçsel Motivasyonun Güçlenmesi,

  • Kişisel Mutluluk Manifestosu Oluşturma,

  • İletişim Becerilerinin Gelişimi,

  • Günlük Yaşama Uygulanabilir Stratejiler,

  • Sağlık ve Refahın Artması,

  • İş ve Kariyer Performansında İyileşme,

  • Yaratıcı Düşünme Yeteneği,

  • Kişisel Gelişim ve Kendini Keşfetme,

 

Mutluluk Manifestosu eğitim programına katılanlar, kazandıkları değerli kazanımları farklı alanlarda kullanabilirler. İş dünyasında liderlik becerilerini güçlendirerek olumlu bir çalışma ortamı oluşturabilirler. Kişisel gelişim alanında kendilerini daha iyi anlama ve ilişkilerinde daha sağlıklı etkileşimler kurma yeteneklerini geliştirebilirler. Sağlık ve refah açısından stres yönetimi, sağlıklı yaşam tercihleri ve kendine iyi bakma alışkanlıkları oluşturabilirler. Bu kazanımlar, daha fazla mutluluk, memnuniyet ve başarı elde etmelerine yardımcı olur.

Diğer Detaylar

Mutluluk Manifestosu Eğitimi, minimum 12 kişi ve maksimum 30 kişiyle gerçekleştirilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim programı, tüm katılımcılar için açıktır ve herkes eğitim sonunda Mutluluk Manifestosu eğitim sunumlarına erişim hakkına sahip olacaktır.

İlgili eğitim programı talebe göre çevrimiçi veya yüz yüze olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi uygulama için Happio Talks platformu kullanılırken, yüz yüze uygulama için isterseniz sizin belirleyeceğiniz uygun bir lokasyonda veya Mutluluk Ofisi eğitim merkezi bünyesinde uygulanabilmektedir.

Mutluluk Manifestosu Eğitimi'ne ön kayıt olmak için aşağıda bulunan formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğitimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, size eğitimin uygulama tarihleri ve diğer ayrıntılarıyla ilgili bilgi verilecektir.

İlgili eğitim programına kesin kayıt yaparak katılım gösteren herkese eğitim programına ait öğrenme kiti ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL tarafından yazılan "Mutluluk Manifestosu" kitabı ıslak imzalı olarak hediye edilecektir.

 

Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki "Ön Kayıt Formu"nu doldurarak eğitime ön kaydınızı hemen yapabilir veya "Satın Alın" butonunu kullanarak kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sizin çalışan mutluluğu skorunuz nedir?

Eğer kurumunuzun çalışan mutluluğu skorunu öğrenmek istiyorsanız Happy Balance tam size göre!

*Happy Balance ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösteriniz. Aşağıda bulunan eğitim ön kayıt forumunu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Eğitim ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Diğer Programlarımız

Mutluluk Akademisi, sıradan yaşamın dışına çıkmanızı ve gerçek mutluluğu yakalamanızı destekler. Hayatınızın her alanında pozitif değişimler gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda bulunan diğer eğitim programlarımıza göz atabilirsiniz.

kurumsal-mutluluk-koçu.jpg

12 - 30 Kişi

60 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

mutluluk-mimarı.jpg

12 - 30 Kişi

32 Saat

Türkiye'de ilk ve tek olan bu sertifika programı, mutluluğu ve tasarımı birleştirerek, iç mimari hacim ve çevre tasarımının mutluluk üzerindeki etkisini ele alıyor.

rekreasyonel-mutluluk-terapisti.jpg

12 - 30 Kişi

52 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Rekreatif Yaşam Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

bottom of page