top of page

Sosyal Noktam ile
Keşfet, Öğren, Yaşa ve Eğlen!

Scuba dan Yelkene, Fotoğrafçılıktan Doğa Sporlarına, Tiyatrodan Gezi Kulübüne kadar birçok alanda konunun uzmanlarından hizmet alabilirsiniz.

saskın-erkek.png

Sosyal Noktam Nedir?

Çalışanlarınızın kendini keşfetmelerine olanak verin ve onları kurumunuzun sosyal bireyleri haline getirin!

Sosyal Noktam, kurumunuzun olanakları ve çalışanlarınızın ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirebileceğiniz sosyal gelişim kulüpleri sunuyor. Bu kulüpler, çalışanlarınızın becerilerini geliştirmelerine, yeni hobiler edinmelerine, farklı deneyimler kazanmalarına ve kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olacak.

Sosyal Noktam, kulüplerin içeriklerinden, eğitmenlerine, ekipmanlarından, alan gereksinimlerine kadar her şey bir I'AM GROUP markası olan Smart Unique tarafından sağlamaktadır. Böylece, kulüplerde sunulan deneyimlerin kalitesi ve etkililiği garanti altına alınmaktadır.

Kurumunuzun çalışanlarına sosyal bireyler olarak özgürce keşfetme ve gelişme fırsatı sunmak, Sosyal Noktam faaliyetlerinden yararlanabilmek için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

Kişisel Gelişim, Farkındalık, Hobi ve Beceri Faaliyetleri

Sosyal Diyalog ve İletişim Becerilerini Geliştirme

Yaparak, Yaşayarak Yani Deneyim Kaynaklı Öğrenme

Statu_arkadascanlısı-kadın.png

Sosyal Noktam Sistemine Nasıl Dahil Olunur?

Sosyal Noktam sistemine dahil olabilmek için öncelikle kurumsal üyelik başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Kurumsal üyelik programı, kurumsal firmalar için Sosyal Gelişim Kulüpleri'nden yararlanabilecekleri harika fırsatlar sunmaktadır. İlk defa kurumsal üyelik programına dahil olan firmalar, ilgili programlardan faydalanmak için en fazla 3 kulüp seçebilirler. Daha sonra talepleri doğrultusunda kulüp sayılarını artırabilirler.

Sosyal gelişim kulüplerinden bireysel olarak yararlanılamaz, ancak kurumsal üye olan firmaların çalışanları bu kulüplere katılabilirler. Kurumsal üye olmayan şirketler ise ön tanıtım üyeliği talep ederek kulüplerden faydalanabilirler. Ön tanıtım üyeliği uygulama süresi minimum 3 aydır ve bu süre boyunca kurumlar sistemimizin sağladığı birçok imkan ve avantajdan yararlanabilirler. Ancak, kurumsal üyelik programına dahil olmadıkları için bazı sınırlamalar söz konusu olabilir.

Sosyal Noktam'ın sunduğu kurumsal üyelik programı sayesinde, sosyal gelişim kulüplerinde yeni beceriler öğrenebilir, yeni hobiler edinebilir, farklı deneyimler kazanabilir, yeni kişilerle tanışabilir ve kariyerinizi geliştirebilirsiniz. Hemen bizimle iletişime geçin ve Sosyal Noktam'ın avantajlarından yararlanmaya başlayın!

Başvuru Formunu Doldurun

Kurumsal Üyelik Talebi Yapın

Değerlendirme ve Analiz Süreci

İhtiyaç Tespit Görüşmesi

Gelişim Kulüplerinin Belirlenmesi

Kulüp Liderlerinin Belirlenmesi

Faaliyet Takviminin Oluşturulması

Tanıtım ve Duyuruların Yapılması

Üye Kayıtlarının Alınması

Kulüp Faaliyetlerinin Başlaması

okey-erkek-2.png

Sosyal Gelişim Kulüpleri

Sosyal Noktam ile keşfedin, öğrenin, yaşayın ve eğlenin!

 

Sosyal Noktam, farklı alanlarda konularına hakim uzmanlar tarafından verilen hizmetlerle sizlere birbirinden değerli fırsatlar sunmaktadır.

 

Scuba dalışından yelkenciliğe, fotoğrafçılıktan doğa sporlarına, tiyatrodan gezi kulübüne kadar birçok alanda birbirinden farklı kulüp seçenekleriyle kendinizi geliştirebilir, yeni beceriler öğrenebilir, ilgi alanlarınıza yönelik faaliyetlere katılabilirsiniz.

 

Sosyal Noktam'ın sunduğu bu fırsatlar sayesinde, hayatınıza yeni renkler ve heyecanlar katabilir, iş ve sosyal hayatınızda daha mutlu ve tatmin olmuş bir birey olabilirsiniz.

Scuba (Aletli Dalış) Kulübü

Doğa Sporları Kulübü

Gezi Kulübü

Macera ve Deneyim Kulübü

Fotoğrafçılık Kulübü

Müzik Kulübü

Tiyatro Kulübü

Yelken Kulübü

Offroad Kulübü

Teknoloji ve Yapay Zeka Kulübü

Kitap Kulübü

Sanat ve Tasarım Kulübü

Dans Kulübü

Wellness ve Meditasyon Kulübü

kollarbaglı-kadın.png

Sosyal Noktam Hizmet Planları

 

Sosyal Noktam, farklı sektörlerde çalışan profesyonellerin sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak için hazırladığı çeşitli hizmet planları sunmaktadır.

Bu üyelik planları, birçok farklı sosyal gelişim kulübüne erişim sağlayarak üyelere yeni beceriler öğrenme, hobiler edinme, farklı deneyimler kazanma, yeni kişilerle tanışma ve kariyerlerini geliştirme fırsatı sunar.

Her üyelik planı, farklı avantajlar ve özellikler sunarak üyelerin farklı ihtiyaçlarına yanıt verir. Sosyal Noktam'ın hizmet planları arasında ön tanıtım üyeliği, çalışan, kurum ve bulut sistemi üyeliği seçenekleri bulunmaktadır.

ÇALIŞAN

Tüm program ve çalışmaların ücretlerini kurum çalışanı kendi bütçesinden karşılamaktadır.

%100*

*Kullanıcı başına kulüp faaliyetlerine katılımının ödeme paylaşım yüzdesini ifade etmektedir.

Ayrıca her kişi ve kulüp faaliyeti için ayrı ayrı faturalandırılır.

KURUM

Tüm program ve çalışmaların ücretleri kurum bütçesi dahilinde ilgili şirket tarafından karşılanmaktadır.

%100*

*Kullanıcı başına kulüp faaliyetlerine katılımının ödeme paylaşım yüzdesini ifade etmektedir.

Ayrıca her kişi ve kulüp faaliyeti için ayrı ayrı faturalandırılır.

BULUT

Kurum tarafından

% ?? destekler sonrasında kalan rakamın çalışan tarafından ödenmesi sistemidir.

₺ ??*

*Kullanıcı başına kulüp faaliyetlerine katılımının ödeme paylaşım yüzdesini ifade etmektedir.

Ayrıca her kişi ve kulüp faaliyeti için ayrı ayrı faturalandırılır.

Yukarıda bulunan Sosyal Noktam üyelik planları hakkında daha fazla bilgi almak için "Bilgi Al" butonunu kullanarak bizlere talebiniz ile ilgili e-posta gönderebilir veya "Bize Ulaşın" sekmesindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Sosyal Noktam üyelik planları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yakın zamanda yayına alınacak www.sosyalnoktam.co sitesinden de bilgi alabilecek ve hizmet satın alımlarını site üzerinden yapabileceksiniz.

Ön Başvuru Formu

 

Sosyal Noktam'ın sunduğu birbirinden farklı ve özel kulüplerde yerinizi almak için kurumsal üyelik başvurusu yapmanız yeterlidir. Hemen ön başvuru formunu doldurun, sizinle iletişime geçelim ve kurumunuzun ihtiyaçlarına en uygun sosyal gelişim kulüplerini birlikte belirleyelim.

Sosyal Gelişim Kulüplerini Seçiniz:

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Diğer Çözümlerimiz

 

Çalışan mutluluğu için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, faaliyet, sistem ve programlarla desteklenmektedir.

GOUP.png

GOUP ™

GOUP ™ ihtiyaca göre geliştirilebilen yapısı ile herhangi bir süreç, proje, fikir, hedefi ve çalışmayı bir kişi veya ekip ile geliştirmenin en pratik, esnek ve etkili yoludur.

Mobil APP
IXIR

IXIR

Bazen hakikatler tek başına yeterli değildir. Gerçeklerin sunum şekli de gerçekler kadar önemlidir. Sunum kaliteniz yaptığınız işin kalite ve önem derecesini belirler.

Sunum
BE HAPPY

BE HAPPY

Mutlu çalışanlar için doğru tasarlanmış mekanlar! Çalışma mekanlarında ortak keyif alanları oluşturup ayrı bir mutluluk kaynağı yaratmak gerektiğini biliyoruz.

Tasarım
bottom of page