top of page

İdeathon

Bu eğitim programının tasarım, uygulama ve yönetimi bir I’AM GROUP tescilli markası olan Mutluluk Ofisi tarafından gerçekleştirilmektedir.

12 - 30 Kişi

6 - 8 Saat

Çevrimiçi

Yüz Yüze

Program Tanıtım

İdeathon, yaratıcılığı harekete geçiren, fikir geliştirme ve inovasyonun önemli adımlarını içeren heyecan verici bir eğitim programıdır. İnovatif düşüncelerin yeşerdiği bu programda, katılımcılarımız fikir üretme, ortak akıl oluşturma, beyin fırtınası, düşünme ve anlama becerilerini geliştirirken sürdürülebilir çözümler yaratma yeteneklerini de güçlendireceklerdir.

​İdeathon'da, interaktif oturumlar, uygulamalı egzersizler ve yaratıcı oyunlarla dolu bir eğitim deneyimi yaşayacaksınız. Fikirlerinizi paylaşacak, empati kuracak, perspektif değiştirecek ve derin düşünme becerilerinizi genişleteceksiniz. Bu program, sadece fikirlerinizi geliştirmenizde değil, aynı zamanda ekip çalışması ve iletişim becerilerinizi de güçlendirmenizde size destek olacaktır.

İdeathon'a katılarak, fikirlerinizi hayata geçirmeniz ve inovasyon dünyasında fark yaratmanız için size ilham ve araçlar sunuyoruz. Fikirlerinizi keşfetmek ve sınırları zorlamak için bu benzersiz yolculuğa katılın. İdeathon, eğitimciler, eğitim danışmanları, girişimciler ve yaratıcı düşünceye sahip herkes için mükemmel bir fırsattır.

İdeathon programına katılan kişilerin elde edebileceği olası kazanımlar şunlardır:

  • Yaratıcı düşünme becerilerinin gelişimi,

  • İnovasyon odaklı yaklaşımın kazanılması,

  • Problem çözme yetkinliğinin artırılması,

  • Ekip çalışması ve iletişim becerilerinin güçlendirilmesi,

  • Farklı bakış açılarıyla düşünme yeteneğinin geliştirilmesi,

  • Esneklik ve adaptasyon yeteneklerinin artırılması,

  • Yenilikçi fikirlerin üretilmesi ve geliştirilmesi,

  • Analitik düşünme becerilerinin güçlendirilmesi,

  • Yaratıcı ağlar ve bağlantılar kurma fırsatı,

  • Sürdürülebilir çözümler geliştirme yetkinliğinin kazanılması,

 

Bu kazanımlar, katılımcıların iş hayatında, girişimcilik alanında, eğitim sektöründe veya kendi projelerinde başarı elde etmelerine yardımcı olur. Yaratıcı düşünce, inovasyon ve problem çözme yetenekleri, rekabetçi bir avantaj sağlayarak katılımcıların kariyerlerinde ve iş dünyasında ilerlemelerini destekler. Aynı zamanda, ekip çalışması, iletişim ve ağ oluşturma becerileri, iş birlikleri ve gelecekteki fırsatlar için kapıları açar.

Diğer Detaylar

İdeathon Eğitimi, minimum 12 kişi ve maksimum 30 kişiyle gerçekleştirilecek şekilde planlanmıştır. Eğitim programı, tüm katılımcılar için açıktır ve herkes eğitim sonunda İdeathon eğitim sunumlarına erişim hakkına sahip olacaktır.

İlgili eğitim programı talebe göre çevrimiçi veya yüz yüze olarak sunulmaktadır. Çevrimiçi uygulama için Happio Talks platformu kullanılırken, yüz yüze uygulama için isterseniz sizin belirleyeceğiniz uygun bir lokasyonda veya Mutluluk Ofisi eğitim merkezi bünyesinde uygulanabilmektedir.

İdeathon Eğitimi'ne ön kayıt olmak için aşağıda bulunan formu kullanarak iletişim bilgilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğitimin gerçekleştirilebilmesi için gerekli olan minimum katılımcı sayısına ulaşıldığında, size eğitimin uygulama tarihleri ve diğer ayrıntılarıyla ilgili bilgi verilecektir.

İlgili eğitim programına kesin kayıt yaparak katılım gösteren herkese eğitim programına ait öğrenme kiti ve kurucumuz Emre Ulaş ÖZDAL tarafından yazılan "Deneyimsel Öğrenme" kitabı ıslak imzalı olarak hediye edilecektir.

 

Kontenjanlarımız sınırlıdır, bu nedenle aşağıdaki "Ön Kayıt Formu"nu doldurarak eğitime ön kaydınızı hemen yapabilir veya "Satın Alın" butonunu kullanarak kesin kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sizin çalışan mutluluğu skorunuz nedir?

Eğer kurumunuzun çalışan mutluluğu skorunu öğrenmek istiyorsanız Happy Balance tam size göre!

*Happy Balance ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Lütfen formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaya özen gösteriniz. Aşağıda bulunan eğitim ön kayıt forumunu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Eğitim ön kayıt formunu doldurduğunuz için teşekkür ederiz. En kısa zamanda size geri dönüş yapacağız.

Diğer Programlarımız

Mutluluk Akademisi, sıradan yaşamın dışına çıkmanızı ve gerçek mutluluğu yakalamanızı destekler. Hayatınızın her alanında pozitif değişimler gerçekleştirmek istiyorsanız, aşağıda bulunan diğer eğitim programlarımıza göz atabilirsiniz.

kurumsal-mutluluk-koçu.jpg

16 - 32 Kişi

110 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Kurumsal Mutluluk Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

mutluluk-mimarı.jpg

12 - 30 Kişi

32 Saat

Türkiye'de ilk ve tek olan bu sertifika programı, mutluluğu ve tasarımı birleştirerek, iç mimari hacim ve çevre tasarımının mutluluk üzerindeki etkisini ele alıyor.

rekreasyonel-mutluluk-terapisti.jpg

12 - 30 Kişi

52 Saat

Türkiye’de ilk ve tek olan bir sertifika programı ile karşınızdayız. Rekreatif Yaşam Koçu sertifika programımızı sizlere sunmaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.

bottom of page