top of page

Çalışanlarınızın
Bütünsel Sağlık ve Yaşam Rehberi!

It’s Well Life ™ uygulamaları katılımcılara bütünsel sağlık, yaşam, esenlik, beslenme, spor ve egzersiz alışkanlıkları kazandırmak amaçlı planlanmaktadır.

Its-Well-Life-Logo.png
saskın-erkek.png

It's Well Life Nedir?

It's Well Life, Mutluluk Ofisi tarafından sunulan bir bütünsel sağlık ve yaşam programıdır. Program, katılımcılara sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazandırmak, iş ve yaşam dengesini sağlamak ve çalışan mutluluğunu artırmak amacıyla tasarlanmıştır.

 

It's Well Life programları, kurumunuzda bütünsel sağlık, esenlik, beslenme, spor ve egzersiz alışkanlıkları üzerine sistemler oluşturarak, çalışma alanlarında farkındalık yaratmaya ve destek sağlamaya odaklanır.

 

Programlar, her kurumun ihtiyaçlarına yönelik olarak planlanır ve süreç, alan farkındalığı, danışmanlık ve etkinliklerle desteklenir. It's Well Life programları, çalışanların iş ve özel yaşamları arasında sağlıklı bir denge sürdürmelerine yardımcı olarak, kurumlarınızın performansını artırmayı hedefler.

Bütünsel Sağlık ve Yaşam Faaliyetleri

Beslenme ve Egzersiz Alışkanlıkları

Esenlik, Refah ve Mutluluk Çalışmaları

Statu_arkadascanlısı-kadın.png

It's Well Life Programlarına Nasıl Katılabilirsiniz?

It's Well Life programlarına katılmak için öncelikle bizlerle iletişime geçerek ön başvuru formunu doldurmanız ve daha sonrasında sistemimize kurumsal üye olarak tanımlanmanız gerekmektedir. Bu sayede ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun program seçenekleri sunulacaktır.

Programlarımız kurumların ihtiyaç ve beklentilerine özel olarak tasarlandığı için katılımcı sayısı, süresi ve içeriği değişkenlik göstermektedir. Size özel hazırlanacak programlar, kitlesel bir planlama ile gerçekleştirilerek kurumunuzun ihtiyaçlarına en uygun olacak şekilde planlanmaktadır. 

 

Programlar, bütünsel bir yaklaşımla ele alınarak sağlıklı yaşam alışkanlıklarınızı geliştirme konusunda size ve kurumunuzda çalışan bireylere rehberlik edecektir. Kurum olarak çalışanlarınızın yaşam kalitelerini arttırmak, enerjilerini yükseltmek, daha zinde olmalarını ve stresle başa çıkmalarını sağlamak, sağlıklı beslenmek, düzenli egzersiz yapmak gibi pek çok konuda ihtiyaçlarınız var ise aşağıda bulunan formu doldurarak ilk adımı atabilirsiniz.

 

Programlarımız, yüksek katılım oranları ve geri bildirimlerle kanıtlanmış bir etkiye sahiptir. Siz de It's Well Life programlarına katılarak, daha sağlıklı ve dengeli bir yaşam için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Başvuru Formunu Doldurun

Üyelik Talebinde Bulunun

Değerlendirme ve Analiz Süreci

İhtiyaç Tespit Görüşmesi

Well Life Planlarının Oluşturulması

Well Life Liderlerinin Belirlenmesi

Faaliyet Takviminin Oluşturulması

Tanıtım ve Duyuruların Yapılması

Üye Kayıtlarının Alınması

Well Life Faaliyetlerinin Başlaması

okey-erkek-2.png

It's Well Life Faaliyet Alanları

It's Well Life faaliyetleri üçer aylık olarak planlanır ve haftalık takibi yapılarak uygulanmaktadır.

Mutluluk Ofisi olarak, sağlıklı yaşamın sadece fiziksel bir durum değil, aynı zamanda zihinsel ve duygusal bir denge olduğuna inanırız. It's Well Life programları, kurum ve bireylerin sağlıklı yaşam ve mutluluk ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir faaliyet alanına sahiptir.

 

Profesyonel ekiplerimiz, katılımcıların hayatlarına dokunmak ve onların daha sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmeleri için güvenli, kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunmaktadır.

Sağlıklı Yaşam Faaliyetleri

Egzersiz ve Spor Faaliyetleri

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Yoga ve Meditasyon Faaliyetleri

Psikolojik Sağlık Danışmanlığı

Çalışan Mutluluğu Danışmanlığı

Zindelik ve Enerji Yönetimi

Ebeveynlik ve Çocuk Gelişimi

Kişisel Gelişim ve Öz Bakım

Duygusal ve Zihinsel Sağlık

Sosyal Faaliyetler

Zararlı Alışkanlıklar İle Mücadele

İletişim ve İlişkilerin Geliştirilmesi

Wellness ve Wellbeing Kulübü

kollarbaglı-kadın.png

It's Well Life Hizmet Planları

It's Well Life, sağlıklı yaşamı desteklemek amacıyla çeşitli hizmet planları sunar. Bu hizmetler, bireylerin sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Her hizmet planı, kurumunuzda çalışan bireylerin sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun bir hizmet planı seçerek, sağlıklı yaşamın farklı alanlarında kendinizi geliştirebilirsiniz.

Her üyelik planı, farklı avantajlar ve özellikler sunarak üyelerin farklı ihtiyaçlarına yanıt verir. It's Well Life hizmet planları arasında ön tanıtım üyeliği, çalışan, kurum ve bulut sistemi seçenekleri bulunmaktadır.

ÇALIŞAN

Tüm program ve çalışmaların ücretlerini kurum çalışanı kendi bütçesinden karşılamaktadır.

%100*

*Kullanıcı başına Well Life faaliyetlerine katılımının ödeme paylaşım yüzdesini ifade etmektedir.

Ayrıca her kişi ilgili faaliyet için ayrı ayrı faturalandırılır.

KURUM

Tüm program ve çalışmaların ücretleri kurum bütçesi dahilinde ilgili şirket tarafından karşılanmaktadır.

%100*

*Kullanıcı başına Well Life faaliyetlerine katılımının ödeme paylaşım yüzdesini ifade etmektedir.

Ayrıca her kişi ilgili faaliyet için ayrı ayrı faturalandırılır.

BULUT

Kurum tarafından

% ?? destekler sonrasında kalan rakamın çalışan tarafından ödenmesi sistemidir.

₺ ??*

*Kullanıcı başına Well Life faaliyetlerine katılımının ödeme paylaşım yüzdesini ifade etmektedir.

Ayrıca her kişi ilgili faaliyet için ayrı ayrı faturalandırılır.

Yukarıda bulunan It's Well Life hizmet planları hakkında daha fazla bilgi almak için "Bilgi Al" butonunu kullanarak bizlere talebiniz ile ilgili e-posta gönderebilir veya "Bize Ulaşın" sekmesindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizlerle taleplerinizi paylaşabilirsiniz.​

 

Ön Başvuru Formu

 

It's Well Life programlarının sunduğu birbirinden farklı ve özel faaliyetlerde yerinizi almak için kurumsal üyelik başvurusu yapmanız yeterlidir. Hemen ön başvuru formunu doldurun, sizinle iletişime geçelim ve kurumunuzun ihtiyaçlarına en uygun Well Life programlarını birlikte belirleyelim.

Hizmet Alanlarını Seçiniz:

Bizlerle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Diğer Çözümlerimiz

 

Çalışan mutluluğu için sunduğumuz çözümler, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş eğitim, öğrenme, faaliyet, sistem ve programlarla desteklenmektedir.

GOUP.png

GOUP ™

GOUP ™ ihtiyaca göre geliştirilebilen yapısı ile herhangi bir süreç, proje, fikir, hedefi ve çalışmayı bir kişi veya ekip ile geliştirmenin en pratik, esnek ve etkili yoludur.

Mobil APP
IXIR

IXIR

Bazen hakikatler tek başına yeterli değildir. Gerçeklerin sunum şekli de gerçekler kadar önemlidir. Sunum kaliteniz yaptığınız işin kalite ve önem derecesini belirler.

Sunum
BE HAPPY

BE HAPPY

Mutlu çalışanlar için doğru tasarlanmış mekanlar! Çalışma mekanlarında ortak keyif alanları oluşturup ayrı bir mutluluk kaynağı yaratmak gerektiğini biliyoruz.

Tasarım
bottom of page