Programlar

Mesaj Var!

Çalışan Mutluluğu yeniden şekilleniyor!

Happy Hours, The Wellness Time, GOUP, MOOD, Sosyal Noktam… Ve daha birçok uygulamayla tanışın. Çalışan Mutluluğu programları ilgili kurumun envanter sonuçları, ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda değişkenlik gösterir.

Mesaj Var!

Çalışan Mutluluğunu geliştirme odaklı uygulanacak olan programlar, mutlaka şirketin Genel Müdürü ya da yönetim kurulunda görevli üyelerden biri tarafından “Tüm çalışanlara gönderilecek.” duyurusu ile başlamaktadır. Çalışanlarınız, şirketin Genel Müdürü’nün bu programın arkasında durduğunu ve buna inandığını bilmeleri önemlidir. Çalışan Mutluluğunu geliştirme adına işletilen programlar tek başına yeterli değildir. Çalıştığınız firmanın üst yönetim çalışanları da bu amaca odaklanmış olmaları ve Çalışan Mutluluğu için çaba göstermeleri önem taşımaktadır.

Böyle bir uygulama sayesinde çalışanlarınızın hem ilgili programa katılım sayısını arttırmış olursunuz, hem de para verilerek oluşturulmuş basit bir program değil, samimi bir girişim olduğu anlamını güçlendirirsiniz.

Program için “İletişim Liderleri” belirleyin!

Çalışan Mutluluğu programlarının devamlılığı için en önemli unsur departman bazlı İletişim Liderlerinin belirlemesidir. Bu, tercihen iyi yaşam alışkanlıklarına sahip ya da bu konuda verdiği taahhüttün arkasında durabilecek, iletişimi sıcak ve bir o kadar da güçlü örnek bir kişi olmalıdır. Tüm program içerikleri bu kişi tarafından kendi departmanına veya ekiplerine duyurulur ve koordine edilir.

Ve Mutluluk Ofisi ile Tanışın!

Sadece çalışmak mı başarıyı getirir yoksa mutlu çalışan olmak mı? Eğer bunun kararını verdiyseniz veya bu soruların cevaplarını bulmakta zorlanıyorsanız, o zaman sizlerin de Mutluluk Ofisi ile tanışma zamanı gelmiş demektir. Aşağıda bulunan örnek program ve sistemlerimizi inceleyebilir veya daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

*Çalışan Mutluluğu uygulamaları ilgili kurumların sosyal sorumluluk, eğitim, gelişim, öğrenme, motivasyon, iletişim, bağlılık ve buna benzer ihtiyaçlar doğrultusunda kurgulanarak, sistem, program ve eğitim içerikleri baz alınarak hazırlanmaktadır.