İxir

Program Detayları


Kategori: Danışmanlık

Bilgi Al Teklif Al


Kısa Tanıtım

Mutluluk Formülünüz!

Unutmayın! Bazen hakikatler tek başına yeterli değildir. Gerçeklerin sunum şekli de gerçeklerin önemli olduğu kadar önemlidir.

Sunumlarınız artık daha renkli ve eğlenceli olacak. İxir ile sunumlarınızda fark yaratacaksınız. Sunum kaliteniz yaptığınız işin kalite ve önem derecesini belirler. Mutluluk Ofisi olarak çalışanlarınızın dinlerken veya izlerken sıkılmayacağı, renkli, eğlenceli ve mutluluk ixiri ile harmanlanmış sunumlar tasarlıyor ve sizlere bu konuda Mentörlük yapıyoruz.

En iyi sunumlar karşınızdaki hedef kitleye dokunabildiğiniz ve onları mutlu eden sunumlardır. Mutluluk Ofisi ile birlikte hazırlayacağınız sunumlar artık daha renkli, eğlenceli ve sıra dışı olacaktır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için İxir başlığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Artık sizlerde balık tutmayı öğreneceksiniz. Sunum Okulu sunumlarınızın içerik, tasarım oluşturma süreçlerine hakim olabileceğiniz bir programdır. Sunum Okulu eğitimlerimizde 4 ana noktaya odaklanıyoruz: İçerik, Sunuma Hazırlık, Tasarım ve Sunuş.

Sunum Okulu programımız, içerik oluşturma, sunuma hazırlık, tasarım ve sunum hazırlarken yararlanabileceğiniz anahtar bilgilerin yer aldığı bir 32 saatlik bir eğitimdir.

Sunum Okulu eğitim içeriği hakkında daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın sekmesinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Tasarım beğenisi her birey için göreceli bir kavramdır. Hazırlanacak her sunum hedef kitlenize uygun olarak modüler bir yapıda olmalıdır. Sunumlarınızda kullandığını renkler, yazı tipleri, font büyüklükleri, görsel grafik veya fotoğraf kalitesi gibi birçok unsur sunumlarınızın verimliliğini doğrudan etkiler.

Sunum Tasarımı programımız, etkinlik, ürün, tanıtım ve lansman gibi şirketler için çok önemli olan sunumların etkin ve doğru tasarımı nasıl yapacağınız konusunda yararlanabileceğiniz anahtar bilgi ve uygulamaların yer aldığı bir 16 saatlik bir eğitimdir.

Sunum Tasarımı eğitim içeriği hakkında daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın sekmesinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Sunumla ilgili en önemli iş içeriğin hazırlanmasıdır. Sunumunuz içeriği dinleyici odaklı olmalıdır. Size göre önemli ve ilgi çekici bilgilerin, dinleyici kitlesini gözeterek seçilip düzenlenmesi sunumunuzun başarısını da belirler.

Sunum içeriği oluşturma programımız, sunumunuzun içeriğini hazırlarken nelere dikkat etmelisiniz, hedef kitle analizi ve içerik hazırlarken yararlanabileceğiniz anahtar bilgilerin yer aldığı bir 16 saatlik bir eğitimdir.

Sunum Okulu eğitim içeriği hakkında daha fazla bilgi almak için Bize Ulaşın sekmesinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Çok az zamanınız kaldı, yatırımcı bir gruba sunum yapacaksınız, ürün lansmanınız yaklaşıyor, bu sunum sizin için çok önemli… Sizler için önünüzde sunmanız gereken önemli bir sunumunuz varsa, genel olarak sunum yapma konusunda daha yetkin olmak istiyorsanız, sunum eğitmenlerimizden biriyle Sunum Koçluğu çalışması yapabilirsiniz. 

  • Hedef kitle analizi,
  • Etkili ve doğru içeriğin hazırlanması,
  • Dinleyici odaklı sunum hazırlama,
  • Monologda değil, diyalogda kalmak istiyorsanız,
  • Görsel tasarım ve bilgi/belge bankası,
  • Etkili zaman yönetimi,
  • Soru ve cevap yönetimi,

Sunum Koçluğu çalışmalarımız 16 ila 64 saat aralığında sizin programınıza uyacak şekilde dizayn edilir.